GÜVENLİK BLOG

Rss

Ahd Görüntüleme Teknolojisi Nedir? Nasıl Çalışır?

Olusturdu : 09-Mar-2013 Yazdi: admin Paylasti: GÜVENLİK BLOG Hit: 834 Yorum: 3
Ahd Görüntüleme Teknolojisi Nedir? Nasıl Çalışır?

AHD teknolojisi: Herhangi bir gecikme ve kayıp olmadan 500 m mesafeden bir koaksiyel ile 720p/1080p kalitesi. AHD, normal koaksiyel kablo üzerinden 500 m mesafeden herhangi bir gecikme veya kayıp olmadan çalışan HD/FullHD video, ses ve kontrol sinyali aktarım teknolojisidir. Ürünleri, video izleme sistemleri üreticilerinden çoğunun video kaydedicileri ve video kameralarına uygulanabilen Ünlü Koreli şirket NEXTCHIP, AHD teknolojisini geliştiren firmadır.

İstanbul'da araç kamerası zorunlu hale geliyor

Olusturdu : 11-Mar-2013 Yazdi: admin Paylasti: GÜVENLİK BLOG Hit: 1137 Yorum: 0
İstanbul'da araç kamerası zorunlu hale geliyor

İstanbul Büyükşehir Belediyesi Ulaşım Koordinasyon Merkezi'nin (UKOME) toplu taşıma araçlarını daha güvenli hale getirmek için aldığı karar üzerine, 30 Haziran'a karar bu araçların tümünde güvenlik kameralı sistem olacak. Belirtilen tarihe kadar GPS ve kamera uygulamasına geçmeyen esnafa, Çalışma Ruhsatı ve Güzergah Kullanım İzin Belgesi verilmeyecek.

P2P Kamerası, Bebek Takip ve İzleme Sistemi

Olusturdu : 03-Jul-2015 Yazdi: admin Paylasti: GÜVENLİK BLOG Hit: 1373 Yorum: 0
P2P Kamerası, Bebek Takip ve İzleme Sistemi

P2P sistemine sahip Avenir AV-P2P01 kablosuz wifi ip kamerasını kullanarak evinizi ve ofisinizi kolayca izleyebilir ve takip edebilirsiniz. Ayrıca bunun için sabip ip satın almanıza gerek kalmaz. Cihazın üzerinde ki barkod sayesinde sadece bir kerelik okutarak cihazınıza her zaman kolayca erişim sağlayabilirsiniz. 

Araç Takip sistemi Ve Mobil DVR

Olusturdu : 09-Mar-2013 Yazdi: admin Paylasti: GÜVENLİK BLOG Hit: 840 Yorum: 0
Araç Takip sistemi Ve Mobil DVR

Seyahat halindeki aracınız harita üzerinde nerede, hangi hızda hareket ettiğini, ne durumda olduğunu sesli ve görüntülü olarak gerçek zamanda izlersiniz. İsterseniz 24 saat kayıt yapabilir, isterseniz canlı olarak internetten izleyebilirsiniz. Mobil İzleme Sistemi, alarm sistemine de bağlı olduğundan aracınızı sürekli izler, istem dışı durumlarda çok uzaklarda olsanız da sizi uyarır. Mobil İzleme Sistemi, topluma ve araç kullanımında yeni alışkanlıklar kazandırıyor.

Baştürk Bilişim